Pondelok – Piatok: 09:00 – 17:30

Canex Články Hanwha Techwin uvádza na trh päť kamier AI série P s rozlíšením 2MP

| Hanwha Blog |

Publikované 9. augusta 2021
Dahua
canex-blog_docs-image_94

Kombinované radarové a videodetekčné systémy zvyšujú obvodovú ochranu na novú úroveň

19. septembra 2022
Dahua
canex-blog_docs-image_85

4 Riešenia Dahua Transmission poháňané PoE 2.0

8. augusta 2022
Axis
canex-blog_docs-image_123

Čo je to inteligentné mesto?

16. augusta 2019
Axis
canex-blog_docs-image_77

Vplyv AI analytiky a kybernetickej bezpečnosti

23. mája 2022

Hanwha Techwin uvádza na trh päť kamier AI série P s rozlíšením 2MP #

Globálna bezpečnostná spoločnosť Hanwha Techwin uvádza na trh prémiovú radu 2MP kamier Wisenet AI série P. Najnovší rad piatich kamier (PNB-A6001, PNO-A6081R, PND-A6081RV, PND-A6081RF, PNV-A6081R) zachytáva nedotknuté obrázky s rozlíšením až 2MP a obsahuje výkonné algoritmy hlbokého učenia na pokročilú detekciu objektov, klasifikáciu a bezchybnú analytiku. Využíva rozpoznávanie objektov proti detekcii pohybu, ale eliminuje falošné poplachy a zároveň poskytuje cenné informácie o obchode a operáciách.

Kamery Wisenet AI série P s rozlíšením 2MP rozpoznávajú a klasifikujú objekty vrátane osôb, vozidiel, registračných značiek a tvárí. Sú vybavené funkciou BestShot, ktorou sa na server typu backend odosiela iba najvhodnejší obrázok klasifikovaných objektov. Jedinečné atribúty objektov sú tiež uložené ako metadáta spolu s informáciami o videu, vrátane: farieb oblečenia, vekových skupín, typov vozidiel a farieb. To zabraňuje preťaženiu servera a umožňuje rýchle vyhľadávanie na základe AI na extrahovanie informácií o konkrétnych objektoch, čím sa zlepšuje celková efektivita vyhľadávania.

Kamery Wisenet AI série P navyše podporujú najnovšiu technológiu redukcie šumu WiseNRII (Wise Noise Reduction II), ktorá využíva technológiu detekcie objektov AI na identifikáciu vzhľadu/pohybov objektu a adaptívne odstránenie rozmazania pohybu v prostredí so slabým osvetlením a veľkým množstvom hluku. Efektívne rieši problém s rozmazaním obrazu a efektom duchov spôsobeným nadmerným znížením šumu.

Táto nová Wisenet séria podporuje aj patentovanú technológiu WiseStreamIII (od spoločnosti Hanwha Techwin). Identifikuje kľúčové objekty, ako sú ľudia a/alebo vozidlá – na základe AI (a drasticky komprimuje údaje na pozadí). To obmedzuje veľkosť dát a minimalizuje šírku pásma pre lepšiu prevádzkovú efektivitu pri správe ukladania dát.

Technológia AI od spoločnosti Hanwha Techwin je v tomto odvetví už dobre známa. Nová rada 2MP AI kamier ponúkne lepší prístup k rôznym prostrediam a aplikáciám, uviedol predstaviteľ spoločnosti Hanwha Techwin. Ďalej pokračoval: Naša spoločnosť využije svoje technické schopnosti na pokrok v riešeniach poháňaných AI a diverzifikácii produktového radu, pričom bude stáť na čele rýchlo rastúceho trhu s AI.

X