Pondelok – Piatok: 09:00 – 17:30

Canex Projekty Kamerový Systém pre Spoločnosť KIA MOTORS

| Canex Projekty |

odovzdané

Projekt

Kamerový Systém pre Spoločnosť KIA MOTORS

Video monitorovací systém dáva spoločnosti KIA MOTORS možnosť sledovať výrobu a zaručiť bezpečnosť pracovníkov.

Klient

KIA MOTORS

Kategória

Riešenie na mieru

Dátum

Október 2015

Kia Motors Slovakia je výrobný závod kórejskej automobilovej spoločnosti Kia Motors Corporation, ktorý sa nachádza pri Žiline v obci Teplička nad Váhom. Je to prvý a zatiaľ jediný závod tejto spoločnosti v Európe.

Spoločnosťi ANECT a.s., ktorá je popredným dodávateľom profesionálnych riešení v oblasti informačných a telekomunikačných technológií bola zadaná úloha navrhnúť pokročilú infraštruktúru založenú na sieťových protokoloch na vykonávanie viacerých úloh ako monitorovanie serverov, bezpečnostné aplikácie, IP video monitorovanie a viac.

Špecifikácia zahŕňala extrémnu spoľahlivosť a bezpečnosť systému, vynikajúcu kvalitu obrazu, pokročilé ovládanie sieťových kamier a funkčnosť ukladania dát.

Riešenie je založené na sieťových kamerách Axis Communications inštalovaných na infraštruktúre Cisco IP.

Video kanály z kamier sú zobrazované v monitorovacom centre prostredníctvom 56 monitorov a ich ovládanie je zabezpečené prostredníctvom vyspelých technológií.

Úložný priestor pre kamery zabezpečuje sedem serverov Advantech, ktoré pridávajú hodnotu zákazníkom s možnosťou nahrávania videa zo všetkých kamier po tridsať dní.

Implementácia riešenia bola veľmi hladká najmä z dôvodu dôkladnej analýzy, vysoko kvalitných komponentov a hladkému procesu samotnej inštalácie riešenia.

X