Pondelok – Piatok: 09:00 – 17:30

Canex O nás

| O nás |

Bezpečnostné riešenia

Tvoríme IP Security

Distribúcia, Vývoj a Projekty

Spoločnosť CANEX vznikla v roku 1994 v Bratislave a od počiatku svojho pôsobenia sa zameriavala na počítačové siete a distribúciu IP technológií.

Od roku 1996, po získaní distribučnej zmluvy so Švédskou spoločnosťou AXIS communications AB, sa  špecializuje na distribúciu IP video produktov a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou – WatchSystem.

Sme hrdí na to, že sme boli od začiatku pri zrode nového segmentu IP videa a z pozície distribútora a vývojára sme ho na Slovensku aktívne formovali.

V súčasnosti našim partnerom ponúkame najkomplexnejšie služby v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru, až po školenia a poradenstvo.

Neustále rozvíjame vzťahy a komunikáciu medzi rôznymi partnermi, obchodnými a štátnymi organizáciami, s ambíciou spolupracovať na dosahovaní spoločných cieľov. Aj preto naši zamestnanci absolvujú pravidelné domáce a zahraničné školenia z oblasti IP sietí a IP videa.

Disponujeme potvrdením priemyselnej bezpečnosti podnikateľa od NBÚ SR – stupeň „Tajné“ a Licencie na prevádzkovanie technickej služby.

Sme hrdí na to, že sme boli od začiatku pri zrode nového segmentu IP videa a z pozície distribútora a vývojára sme ho na Slovensku aktívne formovali.

Naši partneri sú inšpiráciou pre našu každodennú prácu, ktorá má jediný cieľ, trvale sa zlepšovať a poskytovať riešenia, ktoré sú výzvou a ktoré spoľahlivo fungujú.

Spoznajte nás

Tím tvoriaci Canex

Ivan Boďa

Founder

boda@canex.sk

Martin Prokša

Senior Developer

proksa@canex.sk

Pavol Tomáš

Sales

pavol@canex.sk

Tomáš Hažer

Service

hazer@canex.sk

Michal Kišš

Service

kiss@canex.sk

Marek Vančo

Projects

vanco@canex.sk

Peter Švec

SW Developer

Peter Fehér

Marketing

canex@brandup.sk

Alena Potančoková

Sales Support

potancokova@canex.sk

Barbora Hurbanová

Back Office

hurbanova@canex.sk

Mária Boďová

Back Office

bodova@canex.sk

Certifikáty • Ocenenia

X