Pondelok – Piatok: 09:00 – 17:30

Canex Riešenia Smart City

| Smart City |

efektivita

udržateľnosť

bezpečnosť

Predstavujeme

Naše riešenie pre Smart City

Inteligentné Mesto

Inteligentné mesto je o prepojení zariadení, údajov a ľudí, aby sa zlepšila efektívnosť. Inteligentné mesto potrebuje inteligentnejšiu prácu, so zariadeniami a údajmi pre ľudí.

Podľa štúdie OSN dnes žije v mestách polovica ľudstva – 3,5 miliardy ľudí – a podľa odhadov sa tento počet do roku 2030 zvýši na 5 miliárd ľudí.

Počet obyvateľov v mestách sa zvyšuje, čo predstavuje veľký tlak na mestské úrady, aby našli nové spôsoby rozvoja a riadenia mestských oblastí, pri súčasnom zachovaní kvality a bezpečnosti života občanov. Mestá budú musieť efektívnejšie využívať svoje peňažné a ľudské zdroje. Stručne povedané – budú musieť pracovať inteligentnejšie.

Prečítajte si viac v článku „Čo je to inteligentné mesto?“ kliknutím na tlačidlo „Viac informácií“.

Efektivita služieb

Optimalizovať využívanie verejných zdrojov a zabezpečiť vysokú úroveň poskytovaných služieb občanom.

Udržateľnosť

Rozvíjať spoločné mesto s veľkým dôrazom na vplyv na čoraz viac dôležitejšie životné prostredie.

Bezpečnosť a ochrana

Zlepšiť bezpečnosť v každodennom živote a pripravenosť na mimoriadne udalosti a katastrofy.

Hospodársky rast

Prilákať podniky, investorov, občanov, návštevníkov a iné skupiny budovaním reputácie mesta.

Inteligentné Mesto

Je to všetko o obývateľnosti

Myslite na budúcnosť

Každý z týchto prípadov použitia sa týka viac ako jedného zo šiestich hlavných cieľov inteligentného mesta uvedených vyššie a je založený na rôznych kombináciách senzorov, prepojiteľnosti a údajov.

Nabudúce, keď sa dozviete o projekte inteligentného mesta, môže byť užitočné opýtať sa, ktorý zo šiestich hlavných cieľov inteligentného mesta sa projekt zameriava a ako používa senzory, pripojenie a údaje na zlepšenie celkovej kvality života – alebo životaschopnosti – v meste. Ak tak urobíte, je pravdepodobné, že čoskoro budete oveľa bližšie k tomu, aby ste dostali odpoveď na to, čo to do čerta inteligentné mesto naozaj je.

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

X