Pondelok – Piatok: 09:00 – 17:30

| Banky |

diskrétnosť

bezpečnosť

zabezpečenie

Predstavujeme

Naše riešenie pre Banky

Kľúčom je Rozšírená Modularita

Vďaka rozšírenej modularite našich riešení dnes dokážeme vyhovieť všetkým požiadavkám zo strany zákazníka. Vieme dodať riešenie pre komerčné budovy, rovnako ako pre bytový komplex, či zabezpečiť celý prístupový systém pre verejné budovy a školy.

Možnosť programovať vstupy jednotlivých modulov nám umožňuje napríklad vyhlásiť tichý poplach pri nútenom vniknutí nežiadúcej osoby do objektu, a urobiť tak patričné ​​kroky skôr, než nastane kritická situácia.

Prečítajte si viac v článku „Nevyužitý potenciál video analýzy v bankovom sektore“ kliknutím na tlačidlo „Viac informácií“.

Diskrétne IP kamery

Výhoda IP diskrétnych sieťových kamier spočíva v okamžitom informovaní o možnom narušení bezpečnosti. Poskytujú aj integrovateľnosť so systémami.

Zvýšenie bezpečnosti

Kamery s vysokým rozlíšením (HDTV) poskytujú najjasnejšie zábery s úžasnými detailmi a vylepšenou identifikáciou, dokonca aj v náročných podmienkach.

Zabezpečovací systém

Zostavte si Váš zabezpečovací systém podľa svojich predstáv a my Vám vypracujeme možnosti, pričom vyhovieme všetkým vašim stanoveným požiadavkám.

Kontaktný Formulár

Ak máte akýkoľvek problém alebo otázku, kontaktujte nás. Urobíme všetko pre to, aby ste čo najrýchlejšie získali odpoveď.

X